פרופיל החברה

Skip Navigation Linksדף הביתאודותפרופיל החברה
תמונה אודות

נמדדים ברגע האמת

מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן שמה את השירות האישי והמקצועי בראש סדר העדיפויות. כל לקוחות הסוכנות נהנים מליווי צמוד בכל מצב – אם ברכישת פוליסה חדשה, ואם בעת הגשת תביעה. אתם מוזמנים להכיר צוות מסור שתמיד ישמח לעמוד לרשות המבוטחים.


מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן הוקמה בשנת 1999, כאשר המשרד המרכזי נמצא בשכונת קטמון בירושלים. הסוכנות המספקת מענה מקצועי כולל למגוון לקוחות בפריסה ארצית, וגאה בשירות אישי ומקצועי שיצר מערכות יחסים מקצועיות ארוכות טווח עם לקוחות הסוכנות.

שירות ומקצועיות משתלבים זה בזה

עם השנים סיפקה מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן שירותי ביטוח שונים למגוון לקוחות. כיום משרתת הסוכנות את כלל פלחי האוכלוסייה ביניהם עצמאיים, בתי עסק, לקוחות פרטיים ועוד.

על מנת לספק את השירות הטוב ביותר, מקפיד צוות הסוכנות להיות מעודכן בחידושים האחרונים בעולם הביטוח, ושומר על קשר מקצועי המבוסס על הערכה הדדית עם חברות הביטוח והגופים הפיננסים המובילים בישראל. כתוצאה מכך זוכה הסוכנות מדי שנה בתעודות הצטיינות מטעם כל חברות הביטוח איתן היא עובדת.

איתך בכל מצב

אנשי הצוות בסוכנות מאמינים כי סוכנות ביטוח נמדדת ברגע האמת – הרגע בו יש צורך בהפעלת הביטוח. ברגע זה המבוטח, מצפה המבוטח לסיוע מסוכנות הביטוח.

במורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן עומדים לרשותו של כל לקוח בין אם מדובר בביטוח חיים או ביטוח רכב, ודואגים כי הוא יקבל את הזכויות המגיעות לו, כדי שהוא יוכל להמשיך בחייו בראש שקט.

צוות מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או התייעצות. אתם מוזמנים לפנות לסוכנות באמצעות עמוד צור קשר.

הסוכנת היא סוכנת פנסיונית. בסוכנות משווקים מוצרים פנסיוניים של מגדל חברה לביטוח. לסוכנות יש זיקה ו/או אינטרס כלכלי למוצרים הפנסיוניים שהיא משווקת, לרבות קבלת עמלות.