אודות

Skip Navigation Linksדף הביתאודותאודות
תמונה אודות

להכיר את הסוכנות שעומדת לצדכם

במורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן מאמינים כי יש לשמור על שקיפות מלאה במתן שירות אישי ומקצועי. אתם מוזמנים לקרוא על הסוכנות להכיר את אנשיה, תחומי ההתמחות, החברות המיוצגות ועוד, ולדעת כי אתם מכירים את צוות הסוכנות, כמו שצוות הסוכנות מכיר אתכם.

פרופיל החברה

מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן שמה את השירות האישי והמקצועי בראש סדר העדיפויות. כל לקוחות הסוכנות נהנים מליווי צמוד בכל מצב – אם ברכישת פוליסה חדשה, ואם בעת הגשת תביעה. אתם מוזמנים להכיר צוות מסור שתמיד ישמח לעמוד לרשות המבוטחים.

תחומי התמחות

מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן מספקת ללקוחותיה מגוון מוצרי ביטוח ופיננסים של חברות הביטוח המובילות בישראל. הידע המקצועי של צוות הסוכנות מאפשר לבצע התאמה אישית של כל אחד מהפתרונות הביטוחיים והפיננסים לצרכיו הספציפיים של כל לקוח.

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

הלקוחות שלנו

מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן מספקת מענה ביטוחי ללקוחות שונים, כאשר כולם נהנים מצוות מקצועי העומד לרשותם. אתם מוזמנים להכיר עצמאים, בעלי עסקים ושכירים שיודעים שברגע האמת, הם לא לבד.

הצוות המקצועי

סוכנות ביטוח היא האנשים המקצועיים המספקים מענה לקהל המבוטחים. אתם מוזמנים להכיר את הצוות המקצועי של מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן.