ביטוח סיעודי

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותביטוח סיעודי
תמונה פתרונות ופוליסות

מגיע לכם לחיות בכבוד

אף אחד לא רוצה לחשוב על האפשרות של מצב סיעודי, אך התקדמות מדע הרפואה והעלייה בתוחלת החיים גורמים לכך שאחוז החולים הסיעודיים באוכלוסיה יגדל. מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן מעמידה לרשותכם מבחר ביטוחיים סיעודיים שיבטיחו כי במקרה הצורך, תוכלו להמשיך ולחיות בכבוד.


לביטוח סיעודי ישנם שני תפקידים המשתלבים זה בזה – הראשון לספק מענה פיננסי שיאפשר לחולה הסיעודי לקבל את הטיפול הטוב ביותר. התפקיד השני הוא להסיר את העול הכלכלי של הטיפול בחולה מבני המשפחה, ולאפשר להם להמשיך לחיות את חייהם בצורה בה הם התרגלו לחיות.

במורי סוכנות לביטוח מודעים לחשיבותו של ביטוח סיעודי, ויספקו לכם היכרות עם מבחר הביטוחיים הסיעודיים הקיימים, תוך התאמת הביטוח הנבחר בצורה מדויקת לצרכיכם. בנוסף, ברגע האמת צוות הסוכנות יהיה שם בשבילכם ובשביל בני המשפחה, ויסייע ככל הניתן.

ביטוח סיעודי - 5 שאלות ב-60 שניות >>

ביטוח סיעודי – רשת ביטחון כלכלית

טיפול סיעודי הינו טיפול יקר שעלול להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש. העול הכלכלי והטיפולי נופל לרוב על כתפי המשפחה הקרובה, וכתוצאה מכך נפגעת איכות חייהם של חבריה.

ביטוח סיעודי מספק מענה פיננסי, מאפשר למשפחה להתמודד עם המצב החדש תוך קבלת תמיכה כלכלית ולהמשיך לחיות ברמת החיים אליה הם התרגלו.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח סיעודי >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן >>